Wat maakt Imeldaziekenhuis aantrekkelijk?
Hier adem je natuur én gemoedelijkheid. Dit is nog eens een ziekenhuis op mensenmaat. Waar we hartelijk met elkaar en de patiënten omgaan. Waar we innovatieve technieken en werkmethoden toepassen. Waar we een flexibele structuur hebben om snel te schakelen. En jij de kans krijgt om je te ontwikkelen en te groeien.
Je functie
Als diensthoofd HR Office coördineer je de dagdagelijkse werking van de dienst, die zich richt op de domeinen van HR Partnership, HR Desk en HR Tools. Je streeft met dit team van HR professionals naar een effectieve en efficiënte dienstverlening voor leidinggevenden en medewerkers op het vlak van loopbaan- en loonbeheer, HR digitalisering en HR projecten.
Je taken
Wie ben jij?
Wat hebben we je te bieden?
Je krijgt de kans om je persoonlijke en professionele kennis en vaardigheden aan te scherpen via bijkomende opleidingen.
We kijken uit naar je reactie!
Heb je vragen over de inhoud van deze job, dan kan je terecht bij Directeur HR&Communicatie, Nicky Palm op 015 50 61 24
Uiterste sollicitatiedatum: 29/02/24